Info voor Leden

Vakanties


Wat betreft vakanties (herfst-, kerst, carnavals-, mei- en zomer-) houden wij altijd de openingstijden van het Kunstlokaal aan.

Op Goede Vrijdag, Tweede Paasdag en Pinkstermaandag zijn wij gesloten. Dit in verband met de vele afmeldingen die er doorgaans op deze dagen zijn.

Meer informatie wordt verstrekt via mail, WhatsApp of onze Facebook-pagina.

Activiteiten


Voor al onze activiteiten geldt dat het bestuur tijdig de leden uitnodigt voor de activiteit, meestal begeleid met een mogelijkheid tot inschrijven. Alle activiteiten zijn kosteloos voor leden, behalve Kamp.

Carnavalsbal
Eén week voor de Carnavalsvakantie op vrijdag

Kamp
Woensdag voor Hemelvaart tot en met de zaterdag daarna.

Jaarafsluiting/Kindermiddag
datum wisselt

Sinterklaas op de Club
Eén week voor Pakjesavond op woensdag

Groepsnamen en tijden


Blauw
Maandag ~ 18:30 - 19:30 uur
blauw@knutselmolen.nl

Oranje
Woensdag ~ 18:30 - 20:00 uur
oranje@knutselmolen.nl

Geel
Woensdag ~ 18:30 - 20:00 uur
geel@knutselmolen.nl

Paars
Vrijdag ~ 18:30 - 19:30 uur
paars@knutselmolen.nl

Groen
Vrijdag ~ 18:30 - 20:00 uur
groen@knutselmolen.nl

Roze
Vrijdag ~ 18:30 - 20:00 uur
roze@knutselmolen.nl

Volwassenen
Vrijdag ~ 09:15 - 11:30 uur
info@knutselmolen.nl

Nieuwe leiding en stagiaires


We zijn altijd op zoek naar leiding! Vind je het leuk om een avondje in de week te komen knutselen met kinderen, dan ben je bij ons van harte welkom! Als je graag leiding zou willen worden kun je een afspraak maken om een keer te komen kijken, je mag mailen naar Linda Verhagen via bestuur@knutselmolen.nl. Staigaires mogen ook contact opnemen met Linda via bestuur@knutselmolen.nl.